Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Malíř a grafik krajinář, studoval na evropských akademiích. Žák malíře Čiháka. Absolvoval studijní cesty po Evropě a severní Africe. Autor viz T 2/509, TD 180, Ch 15/260.